ИГРАЈ ЗА ЕНЕРГИЈУ

KARI931528.03.2019.г.реализована је радионица са 36 ученика седмог разреда,у организацији ГИЗ-БЕТ ,едукативно-креативна кампања ,,ИГРАЈ ЗА ЕНЕРГИЈУ,,
После уводне презентације о уштеди енергије у свим животним оклностима,ученици су добили мајице и комплете игрице-сличне монополу,са картонима где је на полеђини постављено питање на које ученик-група која да тачан одговор осваја одређени број бодова-исказан као ЕТА.
Једно од питања је-Не водиш рачуна о енергетској ефикасности твоје куће и расипаш енергију кроз неизоловане зидове и подове,неквалитетне прозоире и спољна врата.Овакво понашање те кошта 3 ЕТЕ.
Коцкицом од јамба ,ученик у групи започиње игру,и ко сакупи највише бодова-ЕТА,тај је победник.
Деца ,ми едукатори смо уживали.Било је ово једно ново искуство,где су ученици могли да провере и своја знања из физике,хемије,математике.

ОБАВЕШТЕЊЕ

ЗА УЧЕНИКЕ, ЗАПОСЛЕНЕ У ШКОЛИ И РОДИТЕЉЕ

Од 01. 11. 2019. до 01.12. 2019. године на школи почињу радови које изводи ГО Палилула - обнова фасаде.

Радови ће се одвијати у фазама о којима ће ученици, родитељи и наставници бити благовремено обавештени.

Молимо ученике , наставнике и родитеље да се придржавају упутстава које добију од школе.

Друга фаза од 26.11.2019.године je израда фасаде на делу школе од главног улаза .

Једини улаз за ученике и запослене у школи је улаз код фискултурне сале.

Забрањен је главни улаз и улаз код трпезарије.

Директорка

ОБАВЕШТЕЊЕ

ЗА УЧЕНИКЕ, ЗАПОСЛЕНЕ У ШКОЛИ И РОДИТЕЉЕ

Прва фаза- израда фасаде на делу школе који ученици користе за улаз. Једини улаз за ученике и запослене у школи биће главни улаз.

Забрањен је улаз код фискултурне сале.

Директорка

НАШИ НАЈБОЉИ АТЛЕТИЧАРИ

AtletikaНа општинском такмичењу из атлетике Миља Станковић 8-3 је заузела друго место у бацању кугле, а Едвин Јусуфовић 8-3 је заузео прво место у трчању на 100 метара.

Оба ученика су својим добрим резултатима на овом атлетском такмичењу остварила пласман на градско такмичење. Честитамо!