Секције/старији разреди

 

Р.

Б.

Име и презиме

Слободне активности

Време реализације

1.

Драгана Десница

Драмско-рецитаторска секција

Среда међусмена

2.

Тамара Ковачевић

   

3.

Марина Станковић

Литерарно-новинарска секција

Уторак међусмена

4.

Сања Бошњак

Секција

Уређење школског простора

Четвртак међусмена

5.

Бојана

   

6.

Звездана Милошевић-Маслар

Ликовна секција

Уређење школског простора

 

7.

Силвана Ковачевић

хор

Среда 7.час

8.

Александра Миљковић

   

9.

Мирослава Луковић

Географска секција

Понедељак(7.разред) међусмена

Среда (8.разред)

10.

Татјана Глишовић

   

11.

Предраг Родић

Млади физичар

Уређење школског простора

Уторак/петак

12.

Драгослава Видаковић

   

13.

Снежана Смиљанић

   

14.

Сања Дешић Ћеранић

   

15.

Драгица Жежељ

   

16.

Нада Берић

Еколошка секција

Среда

17.

Ивана Теодоровић

   

18.

Данијела Ђорђевић

ИКТ, Саобраћајна секција

Понедељак предчас

19.

Драган Костић

   

20.

Љиљана Илић

Ђачки парламент

Прва недеља у месецу

21.

Данијела Спасојевић

Секција

Среда међусмена

22.

Зорица Пантелић

   

23.

Милош Живковић

   

24.

Небојша Милорадовић

   

25.

Ивана Ванић

Енглески језик - секција

 

26.

     

27.

     
       

Р.

Б.

Име и презиме

Слободне активности

Време реализације

1.

Драгана Десница

Драмско-рецитаторска секција

Среда међусмена

2.

Тамара Ковачевић

   

3.

Јована Црногорац

Литерарно-новинарска секција

Уторак међусмена

4.

Сања Бошњак

Секција

Уређење школског простора

Четвртак међусмена

5.

Игор Илић

   

6.

Звездана Милошевић-Маслар

Ликовна секција

Уређење школског простора

 

7.

Силвана Ковачевић

хор

Среда 7.час

8.

Александра Миљковић

   

9.

Мирослава Луковић

Географска секција

Понедељак(7.разред) међусмена

Среда (8.разред)

10.

Татјана Глишовић

   

11.

Предраг Родић

Млади физичар

Уређење школског простора

Уторак/петак

12.

Драгослава Видаковић

   

13.

Снежана Смиљанић

   

14.

Сања Дешић Ћеранић

   

15.

Драгица Жежељ

   

16.

Нада Берић

Еколошка секција

Среда

17.

Ивана Теодоровић

   

18.

Данијела Ђорђевић

ИКТ, Саобраћајна секција

Понедељак предчас

19.

Драган Костић

   

20.

Љиљана Илић

Ђачки парламент

Прва недеља у месецу

21.

Данијела Спасојевић

Секција

Среда међусмена

22.

Зорица Пантелић

   

23.

Милош Живковић

   

24.

Небојша Милорадовић

   

25.

Ивана Ванић

Енглески језик - секција

 

26.

     

27.

     
       

Додатне информације