Упис ученика у први разред 2018/2019

УПИС ПРВАКА 2018/2019

ПОШТОВАНИ РОДИТЕЉИ БУДУЋИХ ПРВАКА!

Slikovni rezultat za упис првакаРедован упис у први разред почиње у понедељак, 2. априла 2018. године.

У први разред основне школе за 2018/19. годину уписују се:

РЕДОВАН УПИС: деца рођена од 1. марта 2011. до 28. фебруара 2012. године

ПРЕВРЕМЕН УПИС: деца рођена од 1. марта 2012. до 31. августа 2012. године

Ако дете стариjе од седам и по година (рођено пре 1. марта 2011.) због болести или других разлога ниjе уписано у први разред, може да се упише у први или одговараjући разред на основу претходне провере знања.

ДОКУМЕНТА ПОТРЕБНА ЗА УПИС:

•          извод из матичне књиге рођених за дете
  •          потврда лекара да је дете здравствено способно
  •             потврда о пребивалишту детета

(потврда из вртића о завршеном предшколском програму доставља се накнадно по добијању потврде, а по завршетку предшколског програма)

Приликом уписа се заказује тестирање код психолога школе.

ТЕРМИНИ УПИСА ДЕЦЕ У ПРВИ РАЗРЕД

радним даном од 800 до 1700 часова

Све информације можете добити на телефон 011 2712-371

Реч психолога и педагога

Поштовани родитељи,

трудимо се да атмосфера у нашој школа одише топлином, толеранцијом, узајамним поверењем и разумевањем за потребе вас и ваше деце.Негујемо хуманe односемеђу децом, одраслима и нудимо квалитетно образовање што доказују бројне награде наших ученика и наставника на градским и републичким такмичењима.

Школа је окружена зеленилом са два спортска терена где ви и ваша деца можете безбедно да се играте и после наставе.

У школи организујемо и ПРОДУЖЕНИ БОРАВАК за потребе вас и ваше деце - док сте ви на послу, ваше дете је безбедно, ужива у одмору и игри са другарима и завршава школске обавезе (домаће задатке) са учитељицом која ради у боравку.

Ваше сугестије врло радо прихватамо, ваше критике такође, трудећи се да што боље и лепше организујемо рад и простор у коме бораве ваша деца- наши ученици.

prvi 1

Опширније: Упис ученика у први разред 2018/2019