ДРУЖЕЊЕ СА ПРЕДШКОЛЦИМА

Поводом  Дана вртића организовали смо дружење са предшколцима из вртића "Мимоза" који похађају предшколски програм у нашој школи. Ученици 3-1, 3-2, 1-3, 4-1 и 4-2 су се кроз песму, музику и игру представили будућим ђацима првацима.

3-1 и 3-34-1

МУЗЕЈ НАУКЕ И ТЕХНИКЕ

Ученици 3-2 су 15.03.2019. године у пратњи своје учитељице Зорице Зафировски Маричић и неколико родитеља посетили Музеј науке и технике. У музеју су се упознали са различитим научним достигнућима и корисним справама. У истом простору ученици су посетили и музеј играчака.

Muzej igračaka

МузејМузеј 2

ПОСЕТА ПОЗОРИШТУ

Позориште Пинокио     Ученици млађих разреда су у петак 22.03.2019. године посетили позориште Пинокио. Гледали су позоришну представу "Све за љубав" која је режирана по мотивима романа Милана Видаковића, првог српског романописца. Представа описује љубав између главних јунака Велимира и Босиљке.

ПРИРЕДБА У 2-4

07.03.2019 године ученици одељења 2-4 су направили приредбу за маме, тате, баке, деке, секе и бате са слоганом ,,НАША ЈЕ СРЕЋА СА ВАМА ВЕЋА".

Приредба 2-4 3Мамине ципелицеПриредба 2-4 2