ЗАВРШНА ПРЕДСТАВА УЧЕНИКА 4-1

Glumci su veoma uspešno izneli svoje uloge, transformišući se u potpunosti u lica koja su tumačili. Vredno su radili i trudili se da maksimum svojih glumačkih znanja i umenja pokažu u svom radu.  Odabirom ovog dramskog teksta, podsetili smo publiku i same glumce na važnost i trajnost kultnih bajki u našim životima, Uvek aktuelna tema ove bajke - odnos članova  porodice, i želja za boljim uslovima života, ali nadasve važnost ljubavi koja je iznad svega, oplemenila nas je i nasmejala. Likovi su preedstavljeni po malo iskarikirani, kroz duhovite dijaloge, zbog čega su se glumci dobro zabavili pripremacjući ovaj komad, ali i naučili mnogo o stvarnom životu i ljudima. Scenografiju i kostime učenici i učiteljica zajedno su osmislili, napravili i prikupili.
Učiteljica je ponosna na učenike, koji su prihvatili, potom i  obavili ovaj veliki posao, i pokazali da sve više napreduju i postaju dobri glumci,kao  i vredni i dobri ljudi,jer učeći kroz glumu kao imitaciju, uče o stvarnom životu i svom mestu u njemu...

predstava 2predstave 3predsatva 4predstava 6predstava 5