Постигнути резултати на такмичењима 2017/2018

 

Биологија:

на општинском такмичењу, ученици постигли следеће резултате:

    1.     Матија Здравковић 6/1 – 1. место пласман на градско такмичење

2.     Сања Павловић 6/3 - 2. место пласман на градско такмичење

3.     Тамара Бркић 6/2 - 3. место

4.     Теодора Стаменковић 6/3 -   3. место

5.     Никица Пејчић 7/2 - 2 .место

6.     Ана Николић 8/3 - 2. место, пласман на градско такмичење

7.     Теодора Николић 8/2 - 3.место

8.     Ана Обрадовић 8/2 - 3. место

 Еко квиз eкипаРеља Павловић 5/2, Вељко Јовановић 7/2, Иван Ристановић 6/1, Гаврило Думбеловић 8/1

 28.12. 2018. У првом кругу градског такмичења освојено прво место;

 9.3 2018. У другом кругу градског такмичења освојено прво место и ученици су стекли право на учешће у трећем кругу такмичења.

 23.2.2018. трећи круг такмичења (полуфинале) освојено друго место, ученици стекли право на учешће у финалном такмичењу.

 20.4.2018. четврти круг такмичења (финале) освојено прво место.

 

Математика:

 

Никола Ристановић 8/2 – 1.место на општинском такмичењу 

пласман на градско такмичење

Физика:

На општинском такмичењу из физике, учествовали Стефан милетић 6/1 и Анастасија Ђокић 7/4

Хемија:

Никола Костић 7/2 - 3. место на општинском такмичењу и пласман на градско такмичење.

Никица Пејчић 7/2 – 3. Место на општинском такмичењу

Техника:

               Никола Ристановић 8/2 - 3. место и Гаврило Думбеловић 3. место на општинском - пласирали се на градско такмичење

 

Географија:

на општинском такмичењу, ученици постигли следеће резултате:

1.     Гвозденовић Војислав 7/3- 2. место и пласман на градско такмичење

2.     Чворо Мане 7/3 - 2. место и пласман на градско такмичење

3.     Николић Никола 7/2 - 2. место и пласман на градско такмичење

4.     Ива Радивојевић 8/1 – 2. место и пласман на градско такмичење

5.     Мартина Миљковић 8/1- 2. место и пласман на градско такмичење

6.     Теодора Николић 8/2 - 2. место и пласман на градско такмичење

7.     Думбеловић Гаврило 8/1- 3. место

Историја:

На општинском такмичењу остварили следеће резултате

1.     Војислав Гвозденовић 7/3 – 2. место, пласман на градско такмичење

2.     Никола Костић 7/2 – 3. место, пласман на градско такмичење

 

Српски језик:

На општинском такмичењу остварили следеће резултате:

1.     Никола Николић 7/2 – 2 .место

2.     Ана Николић 8/3 -2. место

3.     Ана Обрадовић 8/3- 2. место

1·        Књижевна олимпијада

Ива Радивојевић 8/1 – 1.место, директан пласман

Физичко васпитање

Атлетика

Едвин Јусуфовић 6/3 - 1.место  /100м 

Мина Станковић 6/2 - 3. место  /600м

Јована Богдановић 6/3 - 3.место  /скок у даљ

Иван Ристановић 6/1 - 3.место   /бацање кугле

Ивана Чабрило 7/3  - 2.место  /скок у вис 

Дечаци V и VI разреда екипно 3. место из атлетике на Општинском такмичењу.

Девојчице V и VI разреда екипно 2.место из атлетике на Општинском такмичењу.

Мали фудбал

Девојчице VI и VII разреда 3.место екипно на Општинском такмичењу. Екипу чине:

  1. Љубица Вранковић 7/1
  2. Дуња Милески 7/1
  3. Невена Поповић 7/2
  4. Невена Менковић 6/1
  5. Миља Станковић 6/3
  6. Катарина Врањковић 6/3

 

 

 

 

Додатне информације