Обавештење за лекарска уверења за упис у средње школе

Упис у средње школе

Прегледи за упис у средње школе се врши у медицини рада, Војводе Вука 10.

Потребно је донети извештај изабраног лекара педијатра (искључиво за децу која се лече на општини Палилула), здравствену књижицу, а преглед кошта 500,00 рсд за све смерове образовног профила осим за смер возача моторних возила и техничар друмског саобраћаја – 1290,00 рсд.

За гимназије НЕ ТРЕБА лекарско уверење.

По завршеном прегледу добија се извештај о здравственој способности који се чува до објављивања званичних резултата по школама. Са тим извештајем се поново јавља код изабраног педијатра који на портал е-Управе означава здравствену способност за уписани смер, а може исту да и одштампа по потреби.

Напомена: Ко конкурише за Железничко-техничку школу прегледе обавља у Медицини рада у Савској 23, а за Ваздухопловну школу у Медицини рада Нови Београд.

Медицина рада Палилула