Награђени ученици 2023/24. године

Награђени ученици 2023/24. године

Миа Врана 6/2

Српски језик

2.место на општинском такмичењу

Математика

Похвала на општинском такмичењу


Даница Чабрило 6/4

Српски језик

3.место на окружном такмичењу

Биологија

Похвала на општинском такмичењу


Зи Мин Ван 8/3

Шах

3.место на општинском такмичењу


Елена Гмијовић 5/4

Шах

5.место на општинском такмичењу


Илија Радуловић 8/1

Енглески језик

2.место на градском такмичењу


Лазар Милутиновић 7/2

Енглески језик

2.место на градском такмичењу


Стефан Јеремић 7/4

Хемија

3.место на градском такмичењу


Магдалена Лужанин 7/2

Хемија

2.место на општинском такмичењу

Енглески језик

3.место на општинском такмичењу


Марија Ђурић 5/3

Биологија

3.место на окружном такмичењу


Лука Вилотијевић 5/3

Биологија

3.место на општинском такмичењу


Андреј Поповић 5/4

Биологија

3.место на окружно такмичењу


Лидија Цветковић 5/2

Биологија

Похвала на општинском такмичењу


Силвија Селмановић 8/2

Мали Пјер“

Победнички рад


Дуња Пајић 7/2

Мали Пјер“

2.место на општинском такмичењу


Урош Птица 8/1

Енглески језик

3.место на општинском такмичењу


Уна Матовић 7/4

Енглески језик

3.место на општинском такмичењу


Теодора Лазовић 8/3

Бацање кугле

1.место на општинском такмичењу


Павле Подадић 8/3

Бацање кугле

1.место на општинском такмичењу


Софија Меја Орландић 4/2

Дечија забавна песма

1.место на градском такмичењу

Математика

Похвала на општинском такмичењу


Даница Мићановић 3/1

Математика

Похвала на општинском такмичењу

4/3

Најраспеваније одељење

1. место на општинском такмичењу


Нађа Клепец 4/3

Народна песма на страном језику

2.место на градском такмичењу


Хана Диби 4/1

Класична уметничка песма

2.место на општинском такмичењу


Ива Николић 4/1

Народна песма

2.место на општинском такмичењу


Николина Пантовић 4/3

Рецитовање

2.место на градском такмичењу

3/1

Најраспеваније одељење

3. место на општинском такмичењу


Младен Стојковић 4/1

Мали Пјер“

2.место на градском такмичењу


Марија Јашаревић 4/3

Мали Пјер“

3.место на општинском такмичењу


Теодора Пејчић 3/3

Пријатељи деце београдске општине Палилула“

1.место


Лазар Секулић 3/3

Пријатељи деце београдске општине Палилула“

3.место


Михајло Матовић 4/2

Ускршњи карневал

1. место на општинском такмичењу


Круна Веселиновић 4/3

Моје срце, моја породица“

Најбољи рад

3.место „Под овим сунцем има места за све“

Специјална награда на ликовном конкурсу „Воз за срећу“

специјална награда „Кад се ласте врате с југа“


Хелена Филиповић 4/3

Илустрација песме

Најбољи рад

2.место

Најлепше осликано ускршње јаје


Марија Јашаревић 4/3

Под овим сунцем има места за све“

Специјална награда


Ања Вићентић 4/3

Моје срце, моја породица“

3.место „Све боје Србије“




Рекли су о образовању...

О нама

Адреса школске установе:
Грге Андријановића 18,
11210 Крњача, Београд

Број телефона:  011/2712-371
Мејл адреса:
Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.
Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Наша локација