Градско такмичење из биологије одржано је 25.априла у ОШ"Никола Тесла" у Винчи.
Ученица 5-3 разреда Даница Лазић освојила је 97/100 бодова и диплому првог места.
Ученица 6-3 разреда Круна Веселиновић освојила је 94/100 бодова и диплому првог места.
Ученица 6-2 разреда Софија Меја Орландић освојила је 92/100 бодова и диплому првог места.












