Дечји културни центар Београд

Дечји културни центар Београд је установа културе чији је оснивач Градска управа Града Београда. Основан је 1952. године као Дом пионира Београда.

Моја средња школа

Добро дошли на портал Моја средња школа, који је посвећен завршном испиту за школску 2023/2024. годину и пријемном испиту и упису у средње школе за школску 2024/2025. годину, за школе чији су оснивачи Република Србија, аутономна покрајина или јединица локалне самоуправе.

Учимо заједно

Бесплатна онлајн припрема из српског језика и математике за ученике осмих разреда за полагање завршног испита, коју Градска општина Палилула организује за осмаке свих 17 основних школа са Палилуле, почиње 12. марта, а завршава се 12. јуна.

Чувам те

Влада Републике Србије уз подршку Канцеларије за информационе технологије и електронску управу покренула је пројекат за успостављање националне платформе за превенцију и сузбијање насиља које укључује децу под називом "Чувам те".